بازی کال آف دیوتی 

بازی موبایلی کال آف دیوتی رایگان

بازی Call of Duty موبایلی که از اول اکتبر راه اندازی می شود ، حالت جنگ رویال خواهد داشت

کال آف دیوتی Call of Duty موبایلی که  در اول اکتبر به گوشی های اندرویدی و اپل وارد خواهد شد. بازی جدید موبایل دارای حالت های چند نفره ای خواهد بود که طرفداران این سری را آن را می شناسند ، شخصیت هایی از سری Modern Warfare و Black Ops را به عنوان بازی و ۱۰۰ نفره پخش می کنند. حالت رویال نبرد.

اکتیویشن روز چهارشنبه از طریق توییتر تاریخ انتشار Call of Duty: Mobile را فاش کرد. بازی رایگان است و از اول اکتبر در اندروید و iOS منتشر خواهد شد.

بازیکنان در چندین مسابقه از جمله Team Deathmatch ، Domination ، بازی تفنگ و Search & Destroy با یکدیگر به رقابت می پردازند. همچنین نقشه هایی از بازی های دیگر Call of Duty مانند Nuketown ، Hijacked و Crash وجود دارد.

مانند اکثر بازی های رایگان بازی ، Call of Duty: Mobile برای باز کردن قفل نیز مانند مدل های شخصیت های John “Soap” MacTavish و Simon “Ghost” رایلی از سری “Modern Warfare” همراه با الکس میسون از Black Ops وجود دارد.

کال آف دیوتی موبایلی شامل حالت نبرد ۱۰۰ نفره نبرد رویال نیز خواهد بود. بازیکنان می توانند به صورت انفرادی ، در دوئل یا در تیم های چهار نفره بازی کنند و می توانند بین دیدگاه شخص اول یا شخص سوم جابجا شوند.

کسانی که نمی توانند منتظر بازی باشند ، می توانند از طریق وب سایت Call of Duty: Mobile از قبل ثبت نام کنند.