بررسی مشخصات نمایشگر لپ‌تاپ ایسوس Asus Laptop UX430

نحوه عملکرد نمایشگر لپ تاپ ایسوس ZenBook UX430 

نمایشگر

بیشتر ببینید، کاری بیشتری انجام دهید!

زمانی که صحبت از انجام دادن کارها باشد، همه قبول دارند که صفحه نمایش ‌های بزرگتر انتخاب بهتری برای کار کردن هستند، زیرا انجام همزمان چند کار را آسانتر کرده و موجب جذاب تر شدن سرگرمی‌ها می‌شوند. دقیقا به همین دلیل است که ما برای اختصاص دادن بزرگترین صفحه نمایش ممکن به ZenBook UX430 همه قواعد را زیر پا گذاشته ایم. با کاستن از چارچوب لپ تاپ به اندازه فوق العاده باریک ۷٫۱۸ میلی‌متر، توانسته ایم یک صفحه نمایش فول اچ دی ۱۴ اینچ خیره کننده را در یک شاسی باریک ۱۳ اینچ جای دهیم. برای افزایش راحتی شما در حین مشاهده، صفحه نمایش دارای پوشش مات ضد تابش است که انعکاس نورهای آزاردهنده را کاهش می‌دهد. نتیجه این طراحی لپ تاپی با نسبت صفحه به بدنه شگفت انگیز ۸۰% است که همزمان با افزایش بهره وری، اندازه آن به حداقل رسیده تا شما درحالی که بار کمتری حمل می‌کنید، بتوانید بیشتر ببینید و کار بیشتری انجام دهید.

صفحه نمایش

با عملکرد حرفه‌ای

سری زِنبوک به خاطر کیفیت فوق العاده بالای صفحه نمایش‌‌هایش مشهور است، و ZenBook UX430 از این قاعده مستنثنی نیست. صفحه نمایش ۱۴ اینچ و ضد تابش خیره کننده آن دارای طیف رنگ فوق العاده گسترده ۱۰۰% sRGB است، و این یعنی این صفحه نمایش در مقایسه با صفحه نمایش های استاندارد می‌ٰتواند رنگ‌های دقیق‌تر و زنده تری را نمایش دهد. همچنین این صفحه نمایش برای حصول اطمینان از عدم کاهش کیفیت کنتراست و تولید رنگ در زوایای دید تا ۱۷۸ درجه از فناوری دید گسترده استفاده می‌کند که آن را گزینه‌ای ایده‌آل برای همکاری و اشتراک‌گذاری صفحه کرده است.

ASUS Splendid

رنگ‌های شفاف

فناوری ASUS Splendid با ارائه رنگ‌های غنی‌تر و عمیق‌تر موجب ارتقای کیفیت صفحه نمایش ۱۴ اینچی ZenBook UX430 می‌شود تا شما تجربه بصری شگفت انگیزی داشته باشید. ASUS Splendid به صورت پیش فرض برای نمایش رنگها با واضحترین حد ممکن و امکان تجربه بهترین نمایش پیکربندی شده است. اما ASUS Splendid برای زمان‌هایی که می‌خواهید تصویر را به دلخواه خود تنظیم کنید، گزینه‌های دیگری را در اختیار شما قرار داده است که عبارتند از حالت‌های محافظت از چشم، زنده، دستی یا عادی. حالت حفاظت از چشم یک حالت خاص است که میزان نور آبی مضر ساطع شده از صفحه را تا ۳۰% کاهش می‌دهد تا چشمان شما در هنگام مشاهده تصویر در محیط‌های کم نور خسته نشوند و آسیب نبینند.