مقدمه

منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می ‏کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. و یژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

تجربه زندگی دیجیتال خود شاید بیشترین وقت و زمان امروزه ما را  می گیرد به طوری که زمان کمتری در اختیار ما  برای برخی امور باقی می ماند و بشر امروزی دیگر نمی‌توان همانند سابق وقت و انرژی بیشتری را صرف برخی  کارهای روزمره از جمله خرید کالاهای مورد نیاز خود نماید چرا که تنوع و گسترگی آن هم به گونه ایی شده که در برخی موارد نیاز به اطلاعات کافی از کالا و مشخصات آن به آسانی به دست نمی آید و شاید یکی از راههایی که امروزه به آن دسترسی دارد و به آسانی و با امنیت می تواند از آن بهره بگیرد خرید  از طریق اینترنت و فروشگاههای اینترنتی است (فروشگاه اینترنتی زنبیل فروش یکی از آنهاست  ) چرا که امروزه با چند کلیک از هر مکان و در هر زمان می‌توان کالای مورد نظر را به راحتی و در محیطی امن تهیه کرد.


معرفی فروشگاه زنبیلفروش 

فروشگاه زنبیل‌ فروش با بیش از ۲۰ سال تجربه و فعالیت و حضور در بازار و صنعت آی تی کشور که با فروش عمده قطعات کامپیوتر و لپ تاپ کار خود را آغاز نموده، بعد از موفقیت و جلب رضایت مشتریان ، گروه رامان تصمیم به خدمت رسانی به تمام هموطنان عزیز در جای جای ایران عزیزمان داشته ، که در راستای همان برنامه گذاری، سایت zanbilforoosh.com راه اندازی شده است.

گستردگی و تنوع کالا و تامین کنند های سایت زنبیل فروش

تمام تلاش ما رضایت خاطر مشتریان محترم می باشد و به همین دلیل با توجه به سابقه و پشتوانه حضور سالیان متمادی در بازار خوشبختانه با بیشتر وارد کنندهها و تامین کنند های کالا دیجیتال آشنا بوده و به همین دلیل هم سعی داریم تنوع و کیفیت که محور اصلی  انتخاب کالا ماست را با حوصله و تا آنجا که از پس تیم و مجموعه ما بر می آید را با دانش و با جزئیات در اختیار مشتریان گرامی قرار دهیم و در انتخاب درست کالا بر اساس بودجه مورد نظرشان  و نیاز واقعی شان کمک نماییم . همچنین تیم و تامین کنندگان کالا خوشبختانه سعی خواهند داشت در این راستا ما را یاری نمایند.
البته با توجه به نوسانات ارز و تفاوت بزرگی که در واردات کالا ایجاد می شود مطمئن این امر کار سخت تری خواهد بود اما تلاش همه جانبه ما همیشه در ارائه بهترین قیمت و کمک به بهترین انتخاب برای تمامی مشتریان عزیز خواهد بود.
در این  بخش از تمام تامین کنند های کالای دیجیتال هم که جهت معرفی و عرضه کالا ما رو انتخاب کردن و ما را در رسیدن به کمال رضایت مشتری یاری می رسانند صمیمانه سپاس گذاریم .


دعوت به همکاری

فروشندگان ، تأمین‌کنند‌های کالای دیجیتال و بازاریان حوزه آی تی 

فروشگاه زنبیل‌فروش در راستای خدمت رسانی و ارائه‌ی محصولات با کیفیت به هموطنان عزیز، از همکاران حوزه آی تی دعوت به همکاری می‌نماید که به صورت نماینده فروش در اقصی نقاط ایران با زنبیل فروش همکاری نمایند.

در فاز اول برای دوستانی که کالایی را عرضه می کنند در توسعه فروش شما به عنوان تامین کننده کالا ، مهم نیست شما کجای ایران تشریف دارید مهم این است که با ما و شبکه  همکاران ما ، شراکتی را آغاز می کنید که در آن هم به تمام نمایند ها در ایران و هم مستقیم از طریق سایت زنبیلفروش کالاهای خود را به مصرف کننده های خود معرفی و عرضه نمایید در این راستا ما به دنبال شرکا تجاری هستیم که با هم در این عرصه موفق تر و با سرعت  و اطمینان بیشتر بتوانیم خدمات و کالا را در اختیار مصرف کنند های عزیز قرار دهیم لذا از همه تامین کننده ها در خواست داریم در صورت تمایل با ما و با مدیریت فروش به شماره واتس اپ ۰۰۹۸۹۱۹۶۸۰۲۸۰۸ تماس حاصل فرمایند

در فاز دوم  نمایندگی فروش  و جذب نمایندگی :

فروشندگان و فروشگاه های که در حوضه آی تی در ایران فعالیت دارند و تمایل به همکاری و نمایندگی فروش کلیه محصولات و یا بخشی از محصولات فروشگاه زنبیلفروش را دارند

لینک پیوند تماس با ما


استخدام در فروشگاه زنبیلفروش ، جذب همکار ، نیروی کار 

فروشگاه زنبیل‌فروش در نظر دارد از افراد جویای نام که در این حوضه فعالیت دارند و  با دانش فنی، خبره و علاقه‌مند در زمینه‌ی فروش محصولات اینترنتی، طراحی، تولید محتوا، برنامه نویس، توسعه دهنده، سئوکار و همچنین در بخش فروش سایت زنبیل‌فروش، به صورت حضوری و دورکاری، دعوت به همکاری می‌نماید.

🍁استخدام نیرو
شرح موقعیت شغلی
استخدام کارشناس فروش
فروشنده قطعات اصلی
فروشنده جانبی
اشنا به سامانه و فروش دولتی و سازمانی
ویژگی های عمومی:
هدف محور
با انگیزه بالا
دارای روابط عمومی بالا و توانایی مذاکره
مصمم، پیگیر و با پشتکار
مثبت اندیش و پر انرژی، دارای میل به پیشرفت

ویژگی‌های تخصصی که مزیت می شود:

آشنایی با بازار و سابقه فروشندگی و حتی تازه کار با انگیزه در صورت دارا بودن مدارج تخصصی از جمله موارد زیر
گذراندن دوره های مدیریت یا فروشندگی حرفه ای و اشنای با کار در شبکه های مجازی تولید محتوا و اشنا به امور تبلیغات مجازی در زمینه سایت و…
سابقه فروش
ارسال مدارک از طریق  واتس اپ یا تلگرام

ارسال رزومه : به شماره ۰۹۱۹۶۸۰۲۸۰۸

ارسال رزومه به ایمیل :  [email protected]

فروشگاه زنبیلفروش آمادگی خود را جهت همکاری با این دوستان اعلام می دارد و برای این منظور لطفا مشخصات کامل خود را برای ما از طریق واتس اپ یا تلگرام ارسال و یا با واحد فروش  فروشگاه تماس حاصل نمایید

لذا علاقه‌مندان و عزیزان جویای کار که آمادگی لازم و انگیزه بالای کاری را دارند می‌توانند با پر کردن فرم زیر و ارسال آن به روابط عمومی سایت زنبیل فروش، درخواست خود را به ثبت برسانند تا همکاران ما در بخش استخدام نیرو در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.