مقدمه


منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می ‏کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. و یژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

تجربه زندگی دیجیتال خود شاید بیشترین وقت و زمان امروزه ما را  می گیرد به طوری که زمان کمتری در اختیار ما  برای برخی امور باقی می ماند و بشر امروزی دیگر نمی‌توان همانند سابق وقت و انرژی بیشتری را صرف برخی  کارهای روزمره از جمله خرید کالاهای مورد نیاز خود نماید چرا که تنوع و گسترگی آن هم به گونه ایی شده که در برخی موارد نیاز به اطلاعات کافی از کالا و مشخصات آن به آسانی به دست نمی آید و شاید یکی از راههایی که امروزه به آن دسترسی دارد و به آسانی و با امنیت می تواند از آن بهره بگیرد خرید  از طریق اینترنت و فروشگاههای اینترنتی است (فروشگاه اینترنتی زنبیل فروش یکی از آنهاست  ) چرا که امروزه با چند کلیک از هر مکان و در هر زمان می‌توان کالای مورد نظر را به راحتی و در محیطی امن تهیه کرد.

معرفی


فروشگاه زنبیل‌ فروش با بیش از 20 سال تجربه و فعالیت و حضور در بازار و صنعت آی تی کشور که با فروش عمده قطعات کامپیوتر و لپ تاپ کار خود را آغاز نموده، بعد از موفقیت و جلب رضایت مشتریان ، گروه رامان تصمیم به خدمت رسانی به تمام هموطنان عزیز در جای جای ایران عزیزمان داشته ، که در راستای همان برنامه گذاری، سایت zanbilforoosh.com راه اندازی شده است.

گستردگی و تنوع کالا و تامین کنند های سایت زنبیل فروش


تمام تلاش ما رضایت خاطر مشتریان محترم می باشد و به همین دلیل با توجه به سابقه و پشتوانه حضور سالیان متمادی در بازار خوشبختانه با بیشتر وارد کنندهها و تامین کنند های کالا دیجیتال آشنا بوده و به همین دلیل هم سعی داریم تنوع و کیفیت که محور اصلی  انتخاب کالا ماست را با حوصله و تا آنجا که از پس تیم و مجموعه ما بر می آید را با دانش و با جزئیات در اختیار مشتریان گرامی قرار دهیم و در انتخاب درست کالا بر اساس بودجه مورد نظرشان  و نیاز واقعی شان کمک نماییم . همچنین تیم و تامین کنندگان کالا خوشبختانه سعی خواهند داشت در این راستا ما را یاری نمایند.
البته با توجه به نوسانات ارز و تفاوت بزرگی که در واردات کالا ایجاد می شود مطمئن این امر کار سخت تری خواهد بود اما تلاش همه جانبه ما همیشه در ارائه بهترین قیمت و کمک به بهترین انتخاب برای تمامی مشتریان عزیز خواهد بود.
در این  بخش از تمام تامین کنند های کالای دیجیتال هم که جهت معرفی و عرضه کالا ما رو انتخاب کردن و ما را در رسیدن به کمال رضایت مشتری یاری می رسانند صمیمانه سپاس گذاریم .